Kancelaria Radcy Prawnego „Pro – Lex”, ul. Grudziądzka 5, 85-130 Bydgoszcz, tel. 0 52 341 37 37, kom. 602 70 66 80

O kancelarii

Danuta Szacuń - Radca Prawny

Radca prawny Danuta Szacuń

Wykonuje zawód od 1976 r. Początkowo świadczyła obsługę prawną podmiotów gospodarczych w ramach umów o pracę, a od 1996 r. prowadzi własną kancelarię prawną w Bydgoszczy. Jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, osób fizycznych oraz prowadzeniu procesów sądowych dla firm i klientów indywidualnych.

W latach 1995 – 2007 była arbitrem rozpatrującym odwołania wnoszone w toku postępowań o udzielenie zamówień publicznych, wpisanym na listę arbitrów prowadzoną przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w Warszawie. Posiada rozległą wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa zamówień publicznych, prowadzi również szkolenia w tym przedmiocie.

Radca Prawny Danuta Szacuń działa aktywnie w Kujawsko – Pomorskim Związku Pracodawców i Przedsiębiorców.


Krzysztof Frasz - Radca Prawny

Radca prawny Krzysztof Frasz

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2005 – 2008 odbył aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. Posiada bogate doświadczenia w pracy w kancelariach prawnych. Specjalizuje się w sprawach cywilnych oraz gospodarczych.

Radca prawny Krzysztof Frasz wpisany jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych pod numerem Bd – 1064.


Aplikant radcowski Daniel Eksterowicz

Aplikant radcowski Daniel Eksterowicz

Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy, im. Cyprian Kamila Norwida oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku prawo, który ukończył w czerwcu 2009 r. Od 1 stycznia 2010 r. odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy. Z Kancelarią Radcy Prawnego „Pro – Lex” związany jest od października 2009 r.