Kancelaria Radcy Prawnego „Pro – Lex”, ul. Grudziądzka 5, 85-130 Bydgoszcz, tel. 0 52 341 37 37, kom. 602 70 66 80

Zamówienia publiczne - Pro-Lex Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego „Pro-Lex” przedstawia swoim klientom bardzo rozbudowaną ikompleksową ofertę, obejmującą szereg dziedzin prawa. Nasza kancelaria specjalizuje się jednak w zakresie prawa zamówień publicznych, co szybko stało się naszym znakiem rozpoznawczym. Zatrudniamy kompetentnych pracowników, mających doświadczenie w tej dziedzinie.

Czym są zamówienia publiczne?

Zamówienia publiczne są istotnym elementem publicznych finansów obejmującym procedury, związane z wydatkowaniem funduszy, stanowiących środki publiczne. Doskonale wiemy, że dla wielu osób realizacja zamówień publicznych może być kwestią skomplikowaną i niezrozumiałą. My sprawimy, że stanie się bardziej przyjazna.

Prawo zamówień publicznych w naszej kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego „Pro-Lex” oferuje swoim klientom kompleksową obsługę z zakresu prawa zamówień publicznych. Obejmuje ona obsługę procedur, związanych z udzielaniem zamówień publicznych zarówno dla zamawiających jak i dla wykonawców oraz zajmuje się wnoszeniem środków ochrony prawnej w tej dziedzinie.

Zapewniamy także profesjonalną pomoc w realizacji zamówień publicznych oraz doradztwo przy sporządzaniu specyfikacji warunków zamówień.

Zatrudnieni w naszej kancelarii specjaliści z chęcią zajmą się przygotowaniem i poprowadzeniem szkoleń z zakresu zamówień publicznych, tłumacząc wszelkie kwestie w przystępny sposób.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele kancelarii ma w swojej ofercie obsługę z zakresu zamówień publicznych. Dlaczego więc powinniście Państwo wybrać właśnie nas? Ponieważ doskonale wiemy, co robimy i proponujemy kompleksową obsługę, od pomocy przez doradztwo aż po szkolenia.